מוצרים

JABRA הינו מותג מבית GN NETCOM, אחת החברות המובילות בעולם בפתרונות תקשורת חופשית ואחת מיצרניות מערכות הראש המובילות בעולם. חברת JABRA מספקת מגוון רחב של מערכות ראש חוטיות ומערכות ראש אלחוטיות עבור טלפונים, מחשבים, טלפונים ניידים לשימוש משרדי, ביתי, במרכזי שירות לקוחות ועוד. מערכות הראש של חברת JABRA מתאפיינות באיכות שמע גבוהה, נוחות מקסימלית לשימוש יום יומי ממושך, אמינות גבוהה ומחיר תחרותי. אוזניות לטלפון נייח או בשמן הנפוץ יותר: אוזניות מדונה, מאפשרות למוקדנים או לעובדי משרד העוסקים בשיחות טלפון מרובות, לעשות את עבודתם בנוחות מירבית תוך שמירה על ריכוז מקסימלי ושימוש חופשי בידיים על מנת להקליד או לטפל בעניינים אחרים במקביל. JABRA מציעה גם מגוון של אוזניות אלחוטיות למחשב, לעובדים הזקוקים למרחב תנועה חופשי במשרד.

אוזניה לטלפון נייח הכוללת מסנן רעשים מתקדם ומבנה ארגונומי נוח ועמיד במיוחד היא פתרון נפלא עבור מוקדי שירות ומתחמים משרדיים פתוחים בהם ישנה רמה גבוהה של רעש. מערכת ראש לטלפון איכותית ואמינה צריכה לעמוד בכמה היבטים חשובים: איכות שמע, סינון רעשי רקע, נוחות, עלות ושירות תיקונים זמין ויעיל.

לחברת JABRA ישנם מספר דגמים של רמקולים לחדרי ישיבות עבור שיחות ועידה, המתאימים גם לנסיעות.

חברת ביקונקט טכנולוגיות, היבואנית הרשמית של חברת Jabra בישראל, נותנת פתרונות של תמיכה טכנית למוצרי JABRA ואחריות מלאה של בין שנה לשלוש שנים על מגוון המוצרים.