אודות

חברת Jabra מקבוצת GN Netcom מובילה כבר שנים רבות את שוק פתרונות התקשורת בתחום השמע, ומתמחה בעיצוב ובייצור פתרונות אודיו חכמים שמשפרים את חייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם באמצעות הכוח של הסאונד. ב-Jabra שמים דגש על התאמת המוצרים לסביבת העבודה המשתנה של היום, תוך מתן מענה לנושא הניידות הגוברת של עובדים ואנשי עסקים והצורך להיות מחובר מכל מקום ובכל זמן ולא רק מהטלפון הנייח במשרד, ולנושאים חשובים כמו רעש בסביבת העבודה, איכות השמע והתאמה ארגונומית למשתמשים. המטרה העיקרית היא לספק מוצרי חומרה ותוכנה איכותיים ועמידים לאורך שנים, עם שימושיות גבוהה תוך שמירה על רווחת המשתמשים שיובילו לחסכון משמעותי בהוצאות העסק שלכם.

מערכות הראש והרמקולים של Jabra מותאמים בצורה מלאה לכל מערכות הטלפוניה שקיימות כיום בשוק, כולל מרכזיות טלפוניה מהדור הישן, מרכזיות VOIP UC, מרכזיות בענן ומכשירים סלולריים. שיתופי פעולה עסקיים עם חברות מובילות בעולם הסמארטפונים, הטלפונים השולחניים וה- UC (סופטפון) מאפשרים אינטגרציה והתאמה מלאה לסביבת העבודה שלכם. Jabra מספקת מוצרים איכותיים מאוד בחיבור פשוט מאוד לשימוש Plug&Play המצריך מינימום הדרכה או תמיכה.

חברת ביקונקט טכנולוגיות היא היבואן הרשמי והבלעדי למוצרי Jabra בארץ. חברת ביקונקט מתמחה בייבוא ובשיווק של מוצרי אודיו ואלקטרוניקה כגון: מערכות שמע / מערכות סטריאואוזניות אלחוטיותאוזניות ספורט / אוזניות לריצהאוזניות בלוטוסדיבורית לרכבמקרן קול / סאונד ברטלפון אלחוטירמקולים למחשבבידורית קריוקי ועוד, ממגוון מותגים מובילים.